11Th Floor Praga View Apartment By Bookinghost

  • 33 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

11Th Floor Praga View Apartment By Bookinghost Warsaw пропонують сучасні зручності, такі як Wi-Fi, і мають першокласне розташування поблизу замку. Апартаменти знаходяться у районі Прага Південна, на відстані 10-хвилинної прогулянки від залізничного вокзалу Варшава-Всходня.

Для вашого комфорту в апартаментах передбачені окремий туалет і душ. Крім того, у ванній кімнаті ви знайдете фен і рушники.

11Th Floor Praga View Apartment By Bookinghost оснащені повністю обладнаною кухнею, в тому числі електрочайником, холодильником і духовкою, для забезпечення вашого комфорту.

Гості також можуть сісти на автобус на автовокзалі Minska 02, розташованому за 5 хвилини пішки, щоб оглянути решту Варшави.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near 11Th Floor Praga View Apartment By Bookinghost Варшава
Praga Poludnie Homely Apartment By Bookinghost
Ціна лише для моб. пристроїв

Praga Poludnie Homely Apartment By Bookinghost

8.8
Відмінно 5 відгуків
384 м від помешкання
USD 585 USD 527
за ніч
Cosy One-Bedroom Apartment With Parking & Balcony By Noclegi Renters
Ціна лише для моб. пристроїв

Cosy One-Bedroom Apartment With Parking & Balcony By Noclegi Renters

8.5
Відмінно 16 відгуків
485 м від помешкання
USD 353 USD 318
за ніч
Podskarbinska Modern Space Studio By Bookinghost
Ціна лише для моб. пристроїв

Podskarbinska Modern Space Studio By Bookinghost

7.6
Добре 10 відгуків
678 м від помешкання
USD 90 USD 81
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    імені Фридерика Шопена
    16 км

    Залізничні вокзали

    Східний залізничний вокзал Варшави
    900 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Прибирання приміщень

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      У 11Th Floor Praga View Apartment By Bookinghost можна розмістити домашніх тварин?
      У 11Th Floor Praga View Apartment By Bookinghost не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У квартирі 11Th Floor Praga View Apartment By Bookinghost є кухня?
      В квартирі 11Th Floor Praga View Apartment By Bookinghost гості зможуть скористатися обладнаною кухнею з електрочайником, посудомийною машиною і духовкою.
    • ❓
      Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Варшава-Всходня розташований на близькій відстані від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    імені Фридерика Шопена
    16 км

    Залізничні вокзали

    Східний залізничний вокзал Варшави
    900 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    11Th Floor Praga View Apartment By Bookinghost Варшава

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити